OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX čistič extra lesk 2v1 dřevo 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-101*F
Počet kusů
Skladem: 34 kusy

Alex čistič extra lesk 2v1 dřevo, 750 ml

Alex čistič extra lesk 2v1 dřevo čistí a obnovuje lesk. Jeho inovativní složení obsahuje přírodní lešticí mikrovosky, které zajistí, aby se podlaha leskla a vypadala skvěle jako první den. Zanechává svěží a příjemnou vůni.
Extra lesk
Šetrný k povrchům
Ohleduplný k životnímu prostředí


Použití:

Přidejte 4 plná víčka prostředku do kbelíku naplněného do poloviny vodou. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle.
Při čištění a ošetřování nábytku a ploch rozmíchejte přípravek v kbelíku v poměru 1 víčko na litr vody.
Četnost použití. Čím častěji použijete Alex 2v1, tím většího lesku dosáhnete. Pro maximální čistotu a obnovu lesku se doporučuje používat 3-4x týdně.


Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402. Nepožívat.


Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % polykarboxyláty, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone (3:1), Benzisothiazolinone, parfémy (Linalool, Hexyl cinnamal, D-limonene).


Skladování:

Nádobu uchovávejte zavřenou, pokud výrobek nepoužíváte. Uchovávejte pouze v původním obalu na chladném a dobře větraném místě.