OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX čistič extra lesk 2v1 lino, dlažba, vinyl 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-101*E
Počet kusů
Skladem: 34 kusy

Alex čistič extra lesk 2v1 lino, dlažba, vinyl 750 ml

Alex čistič extra lesk 2v1 lino, dlažba, vinyl čistí a obnovuje lesk podlah. Obsahuje přírodní leštící mikrovosky, které zajistí, aby se podlaha leskla a vypadala skvěle jako první den. Zanechává svěží a příjemnou vůni.

 

Použití:

Přidejte 4 plná víčka prostředku do kbelíku naplněného 5 l vody. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle. Četnost použití: Čím častěji prostředek použijete, tím většího lesku dosáhnete. Pro maximální čistotu a obnovu lesku je doporučeno používat 3 - 4 x týdně.


 

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5 % polykarboxyláty, parfémy (D-Limonene, Citral), Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone


Skladování:

Nádobu uchovávejte zavřenou, pokud výrobek nepoužíváte. Uchovávejte pouze v původním obalu na chladném dobře větraném místě. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.