OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX čistič extra lesk 2v1 lino,dlažba,vinyl 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-101*E
Počet kusů
Skladem: 31 kusy

Alex čistič na dlažbu a linoleum 2v1 se svěží citronovou vůní a přírodními mikrovosky čistí a obnovuje lesk podlah z dlažby, linolea, vinylu či mramoru. Má protiskluzový efekt a je šetrný k povrchům.

 

Použití:

Přidejte 4 plná víčka prostředku do kýble naplněného 5 l vody. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle. Četnost použití: čím častěji použijete, tím většího lesku dosáhnete. Pro maximální čistotu a obnovu lesku doporučujeme používat 3 – 4 x týdně.

 

Varování:

H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P301+P312 PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře

 

Složení: méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5% polykarboxyláty, Parfémy (D-limonen, citral), Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone,

 

Skladování:

Nádobu uchovávejte zavřenou, pokud výrobek nepoužíváte. Uchovávejte pouze v původním obalu na chladném dobře větraném místě. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.