OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX čistič extra péče na dřevo 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-122
Počet kusů
Skladem: 6 kusy

Alex čistič extra péče na dřevo 750 ml

Alex čistič extra péče na dřevo čistí, hydratuje a chrání choulostivé podlahy. Zabraňuje jejich vysychání, které způsobuje vznik spár. Poskytuje přírodní ochranu proti vlhkosti, opotřebení a skvrnám. Zachová přirozený vzhled dřeva. Vhodný na dřevěné podlahy, prkna, parkety, palubky a nábytek, a to i z ušlechtilého a nevoskovaného dřeva. Zanechává svěží a příjemnou vůni. Má exkluzivní složení, kde 99 % složek je přírodního původu, jako např. lanolin.

Použití:

Nalijte 2 víčka do 5 l vody. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Nepožívat.

 

Složení:

5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, 2-methyl-4-thiazolin-3-on, Sodium pythione, Benzisothiazolinone, parfémy (Linalool)