OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX čistič extra péče na dřevo 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-122
Počet kusů
Skladem: 34 kusy

Alex čistič extra péče na dřevo, 750 ml

Alex čistič extra péče na dřevo čistí, hydratuje a chrání choulostivé podlahy. Zabraňuje jejich vysychání, které způsobuje vznik spár. Poskytuje přírodní ochranu proti vlhkosti, opotřebení a skvrnám. Zachová přirozený vzhled dřeva. Vhodný na dřevěné podlahy, prkna, parkety, palubky a nábytek, a to i z ušlechtilého a nevoskovaného dřeva.
Zanechává svěží a příjemnou vůni.
Složení, kde 99 % složek je přírodního původu, jako např. lanolin.
Každodenní použití
Respektuje povrchy.
Impregnuje.
Přírodní vzhled.


Použití:

Nalijte 2 víčka do kbelíku naplněného do poloviny vodou. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle.
Pro čištění a ošetřování nábytku a ploch rozmíchejte přípravek v kbelíku v poměru 1 víčko na každý litr vody.


Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Nepožívat.


Složení:

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone (3:1), Benzisothiazolinone, parfémy (Linalool).