OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX leštěnka zářivý lesk na dřevo + laminát 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-101*B
Počet kusů
Skladem: 10 kusy

Alex leštěnka zářivý lesk na dřevo + laminát 750 ml

Alex leštěnka zářivý lesk na dřevo + laminát dosahuje většího lesku díky obsahu přírodních mikrovosků. Zpomaluje opotřebení podlah, napomáhá k ochraně podlahy proti škrábancům. Vhodná pro dřevěné, laminátové a plovoucí podlahy. Má protiskluzový účinek.

 

Použití:

Nalejte rovnoměrně leštěnku přímo na čistou a suchou podlahu. Jemně a rovnoměrně rozetřete v jednom směru (po letech dřeva) mopem nebo houbou. Nechte schnout asi 30 minut, než vstoupíte na podlahu. Na velmi poškozenou podlahu je možné nanést druhou vrstvu za 24 hod.

Nalejte 6 uzávěrů přípravku do zpola naplněného kbelíku s vodou. Umyjte jako obvykle. Hadr před čištěním vždy dobře vyždímejte.

Varování:

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně). Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Nepožívat.

 

Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, 15 – 30 % polykarboxyláty, parfémy (Linalool, D-limonen, Methylisothizolinone, Benzisothiazolinone)