OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALEX leštěnka zářivý lesk na dřevo + laminát 750 ml

107,45 Kč

88,80 Kč bez DPH

Kód ALE-101*B
Počet kusů
Skladem: 1 kus

Alex leštěnka zářivý lesk na dřevo + laminát, 750 ml

Alex leštěnka zářivý lesk na dřevo + laminát dosahuje většího lesku díky obsahu přírodních mikrovosků. Zpomaluje opotřebení podlah, napomáhá k ochraně podlahy proti škrábancům.
Vhodná pro dřevěné, laminátové a plovoucí podlahy. Má protiskluzový účinek.
Bezbarvá leštěnka
Přirozený lesk
Neklouže.
Zpomaluje stárnutí podlahy.


Použití:

Pro maximální lesk: Nalejte rovnoměrně leštěnku přímo na čistou a suchou podlahu. Jemně a rovnoměrně rozetřete v jednom směru (po letech dřeva) mopem nebo houbou. Nechte schnout asi 30 minut, než vstoupíte na podlahu. Na velmi poškozenou podlahu je možné nanést druhou vrstvu za 24 hodin.
Pro udržování lesku a vzhledu podlahy: Nalejte 6 uzávěrů přípravku do zpola naplněného kbelíku s vodou. Vytřete podlahu jako obvykle. Hadr/mop před čištěním vždy dobře vyždímejte.


Obsahuje Benzisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Nepožívat.


Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, 15–30 % polykarboxyláty, parfémy (Linalool, D-limonene), Benzisothiazolinone, pyrithion sodný.