OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ALPA Herbal Arthrosan mast 30 g

81,31 Kč

67,20 Kč bez DPH

Kód ALP-160
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Alpa mast ARTHROSAN

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití. Nositeli účinku masti ARTHROSAN jsou mentol, kafr a bylinné silice (kosodřevina, rozmarýn, levandule, eukalypt, hřebíček, máta peprná a skořice) v masťovém základu se včelím voskem.

 

Účinné látky:

Mentol, kafr, bylinné silice

 

Použití:

Optimální složení masti z vysokojakostních surovin dosahuje příznivých účinků při akutních a chronických revmatických bolestech, bolestech a zánětech svalů, šlach a kloubů, bederním ústřelu, ischiasu a bolestech páteře. ARTHROSAN mast působí velmi příznivě při bolestech hlavy, rýmě, nachlazení a zánětech vedlejších nosních dutin.

 

Dávkování:

Mast se nanese v potřebném množství na postižené místo a vtírá se v tenké vrstvě. Lehká masáž podporuje účinek přípravku.

 

ARTHROSAN mast nepoužívat u dětí do 3 let, u dětí do 12 let používat omezeně. Nesmí přijít do styku se sliznicemi (zejména očí), otevřenými ranami a ekzémy.

 

Upozornění:

U citlivých jedinců se může vyskytnout alergická reakce na některou z aktivních látek přípravku. Před aplikací doporučujeme prověřit vlastní snášenlivost přípravku na malé části pokožky na předloktí.

 

Složení:

Petrolatum, Menthol, Beeswax, Eucalyptus Globulus Oil, Beheneth-10, Camphor, Lavandula Angustifolia Oil, Pinus Mugo Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparabn, CI 47000, CI 61565, CI 60725