OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ARIEL gelové kapsle Black 20 PD

239,46 Kč

197,90 Kč bez DPH

Kód ARI-231
Počet kusů
Skladem: 23 kusy

Ariel gelové kapsle Black, 20 PD

Ariel gelové kapsle Black obnovují zářivost černé a tmavých barev pomocí technologie oživení vláken, a to i při praní ve studené vodě. Vícekomorový design udrží složky stabilní a oddělené až do doby, než se namočí. Obal kapslí na praní Ariel + Revitablack All in 1 PODs se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které dávají černému a tmavému prádlu speciální péči.
Vynikající čistota i při praní na 20 °C.


Gelové kapsle na praní prádla

Nebezpečí:

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.
Obsahuje MEA-C10-13 alkyl benzenesulfonate, MEA-Laureth sulfate, C12-14 Pareth-n. Obsahuje delta-damascone, isoeugenol, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Methyl Hydroxy-Methylpentylcyclohexenyl-Methyleneaminobenzoate. Může vyvolat alergickou reakci.


Složení:

Více než 30 % aniontové povrchové aktivní látky, 5 – 15 % mýdlo, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, fosfonáty, enzymy, optické zjasňovace, parfémy, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Linalool