OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

BIOLIT lapač potravinových molů 3 ks

94,38 Kč

78,00 Kč bez DPH

Kód BIO-167+A
Počet kusů
Skladem: 12 kusy

Biolit Past proti potravinovým molům 3 ks

Působí až 8 týdnů. Slouží na monitorování problémů s moly v potravinách. Bez zápachu. Neobsahuje insekticidy.

Biolit® past proti potravinovým molům obsahuje atraktivní látku, která přivábí samčí moly. Jedinci se přilepí na papírový proužek s lepem a tím se odhalí problém před větším zamořením. Při výskytu většího množství molů použijte vhodný insekticid.

Použití proti molům napadajícím cereálie, sušené ovoce, ořechy, těstoviny, výrobky z kakaa, koření, suché krmivo pro domácí zvířata, atd.


Návod pro použití:

  1. Rozstřihněte obal a vyndejte past. 2. Odstraňte červenou fólii z lepícího proužku a umístěte past na místo výskytu, např. do skříňky s potravinami. 3. Odstraňte ochrannou fólii z plochy s lepem a past je aktivována. Do malých prostor, např. kuchyňských skříněk, použijte 1 past, do větších 2 pasti. Past vyměňte, když je pokrytá moly, či po 8 týdnech. Nepřetržitým používáním pastí můžete rozpoznat problém před větším zamořením. Jakmile se moli zachytí na pasti, odstraňte potraviny ze skříněk a zlikvidujte je. Skříňky vyčistěte vodou se saponátem. Novými potravinami je začněte plnit, až když se během 3 dnů po vyčištění neobjeví žádní moli na lepové pasti.

 

Skladování:

Minimální doba skladovatelnosti: 4 roky od data výroby (MAN) uvedeného na obale.

 

Bezpečnostní pokyny:

Biolit® past proti potravinovým molům. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah / obal a použitou past v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.