OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

BIOLIT nástraha na mravence

87,24 Kč

72,10 Kč bez DPH

Kód BIO-147
Počet kusů
Skladem: 12 kusy

Biolit nástraha na mravence

Biolit nástraha na mravence zahubí kolonii mravenců za 3-4 týdny. Umožňuje nepřetržitou a účinnou kontrolu pomocí nástrahových staniček pro profesionální a neprofesionální použití. Nástraha, kterou dělnice odnesou do hnízda, vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny.

Pro vnitřní a vnější použití

 

Obsah balení:

1 návnadová hliníková dóza (obsahující nosič napuštěný 10 ml přípravku) v papírové krabici

 

Použití:

1. Perforované místo na boku nástrahy opatrně propíchněte špičatým předmětem, pomocí hřebíku, šroubováku, nůžek apod. Tak vytvoříte vstupní/výstupní otvory pro mravence.
2. Nástrahu umístěte do blízkosti mravenišť' nebo na mravenčí stezky-podél stěn a podlahových lišt, v rozích, pod umyvadly a ve skříních. Zabraňte v přístupu k nástrahám dětem a zvířatům. Nástraha by neměla být vystavena přímému slunečnímu záření.
3. Maximálního účinku dosáhnete pravidelnou kontrolou nástrahy. Na každé místo umístěte max. 2 nástrahy. V případě potřeby se vymění po 4 týdnech. Chraňte před deštěm, zaplavením a čištěním vodou.


Insekticid (PT18) je určený pouze k likvidaci mravenců ve vnitřních prostorech a venku na terasách a balkónech.

 

Povolené použití:

Insekticid ve formě vodného roztoku s obsahem účinné látky spinosad připravený k přímému použití za účelem regulace populace mravenců.

Opatrně rozstřihněte a před použitím si přečtěte další pokyny. Uchovávejte obal s bezpečnostními pokyny během celé doby používání.

 

Biolit insekticidní nástraha k hubení mravenců.


Obsah účinné látky: 0,0166 % hmot.
Spinosad (0,185 g/1) (CAS: 168316-95-8).


Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje směs 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on a 2-methyl-2H-isothiazol-3-on (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.


Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

 

Skladování:
Doba použitelnosti: 3 roky