OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

BROS Microbec do septiku 1 kg

322,10 Kč

266,20 Kč bez DPH

Kód BRO-052
Počet kusů
Skladem: 7 kusy

Bros Microbec do septiku 1 kg

Bros Microbec do septiku je mikrobiologický enzymatický produkt na biologický rozklad obsahu žumpy/septiku.
Pravidelné používání Microbecu omezuje frekvenci vyprazdňování septiku, likviduje nepříjemný zápach a zprůchodňuje soustavu sanitárních rozvodů. Microbec používá zapouzdření aktivních bakterií do mikrokuliček potažených speciálním ochranným povlakem. V důsledku toho se bakterie nezničí při styku se silnými chemikáliemi a výrobek zůstává účinným i v případě použití tradičních čisticích prostředků.
Moderní řešení pro všechny typy odpadních nádrží a ekologických čistíren odpadních vod.
Velmi vysoký obsah prospěšných bakterií chráněných před škodlivými účinky čisticích prostředků
Šumivá receptura
Méně časté odčerpávání septiků
Odstraňuje usazeniny, kalové břečky a ucpávky.
Odstraňuje nepříjemný zápach.


Působení přípravku:

Microbec obsahuje specializované kultury bakterií a enzymy, které urychlují přirozený proces rozkladu organického odpadu včetně odpadků, tuků, rostlinných zbytků a papíru. Bakterie obsažené v produktu se rychle množí a po 1 hodině od aplikace je jejich počet vs septiku dokonce několik set miliard.
Produkt pracuje ve třech fázích: Zajišťuje rychlé a účinné oddělení nečistot, jež jsou zkapalnitelné a následně je enzymaticky rozloží na zcela bezpečné a k životnímu prostředí příznivě jednoduché sloučeniny a vodu. To umožňuje odstranění nahromaděných usazenin a zanášek ze septiků, méně časté odčerpávání nádrže a lepší účinnost systémů čištění odpadních vod. Výrobek nezpůsobuje korozi sanitárních zařízení a je bezpečný pro lidi, zvířata a životní prostředí.
Použijte 1 dávku (25 g) do toalety a řádně spláchněte vodou. Startovací dávka: 2 dávky na 3 m3. Pokračovací dávkování podle tabulky.
Reaktivace po přestávce v používání: 2 dny po 2 dávkách, dále dle tabulky. V případě delší přestávky v používání v prvním týdnu zdvojnásobit dávku. Na dosažení maximální účinnosti by se výrobek měl používat pravidelně, nejlépe spolu s čistícími prostředky na toalety bez obsahu chloru, např. Microbec WC bio gel.


Bezpečnostní opatření:

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Vypláchněte oči proudem vody, pokožku omyjte vodou a mýdlem. V případě požití nebo zdravotních potíží vyhledejte lékaře.


Složení:

Méně než 5 % enzymy, vonné látky


Skladování:

Skladujte na suchém místě. Produkt je připraven k okamžitému použití.