OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CARPET AND SEAT pěnový čistič koberců a čalounění v autě 500 ml

163,23 Kč

134,90 Kč bez DPH

Kód CAR-302
Počet kusů
Skladem: na dotaz

CARPET & SEAT pěnový čistič koberců a čalounění v autě 500 ml

CARPET & SEAT pěnový čistič koberců a čalounění v autě Armor All je speciálně určen k odstraňování nečistot, mastnoty a usazenin špíny, aniž by vysušoval nebo poškozoval citlivé povrchy.

Oblasti použití: Látkové, vinylové a plastové prvky, koberečky a rohože, palubní desky a dveřní panely, vinylové střechy a potahy stropu, vinylové obkladačky stěn, vinylový nábytek, obklady koupelen, zavazadla, kufry, sportovní zboží, zahradní vybavení.

Použití:

Řádně protřepejte. Nastříkejte. Nechte chvíli vsáknout. Látkové potahy a koberečky vyčistěte vlhkou utěrkou nebo houbou. Ostatní povrchy setřete vlhkou utěrkou. Nenechte zaschnout na povrchu. Setřete rozlitou a nadbytečnou tekutinu.

POZNÁMKA: Díky dlouhodobému vystavení slunečního záření mohou koberečky a čalounění sedadel za určitou dobu vyblednout, zesvětlet nebo změnit barvu. Po odstranění nečistot nebo skvrn z těchto povrchů může tato plocha vypadat světleji než před tímto ošetřením. Nepoužívejte na sklo.

Nebezpečí:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C / 122°F.

 

Složení:

5 - 15 % alifatický uhlovodík, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5 % vůně, Citral, D-Limonene

Minimální trvanlivost do 4 let od data uvedeného na spodní straně nádoby.