OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CIF Cream 500 ml

70,79 Kč

58,50 Kč bez DPH

Kód CIF-124*

Vyberte si jednoduše varianty produktu

Číslo artiklu Varianta produktu Počet Skladem Cena/ks
CIF-124*A

CIF BÍLÝ cream 500ml

> 100 kusů 70,79 Kč
CIF-124*B

CIF Lemon crem 500ml

> 100 kusů 70,79 Kč

Celkový počet vybraných produktů: kus(ů)

Celková cena vybraného zboží:

Cif Cream bílý, 500 ml

Cif Cream bílý je krémový abrazivní čisticí přípravek se 100 % přírodními čisticími částicemi. Odstraňuje i ty nejodolnější nečistoty (např. připálený tuk, připálené zbytky jídla nebo skvrny od vodního kamene, bláto na teniskách, špinavé skvrny na stěnách). Zanechává povrchy čisté a krásně lesklé.
Láhev je vyrobena z 50 % recyklovaného plastu.
Odstraňuje špínu bez poškození.
Čistí podlahy, kachličky, plasty, kov, obuv, moderní povrchy.


Použití:

Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na čištěný povrch, poté lehce setřete a opláchněte vodou.
Nepoužívejte na textilie. Před použitím na choulostivé povrchy a materiály, na jakékoliv atypické a lakované povrchy a hliník vyzkoušejte nejprve na malé a nenápadné ploše. Po použití ihned důkladně opláchněte vodou. Vyvarujte se hrubého drhnutí. Na čištění pevných povrchů. Vyvarujte se hrubému drhnutí.


Varování:

Cif Cream Original krémový abrazivní čisticí přípravek. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, Phenoxyethanol, mýdlo, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl cinnamal.