OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CIF krém 500 ml

70,79 Kč

58,50 Kč bez DPH

Kód CIF-124*

Vyberte si jednoduše varianty produktu

Číslo artiklu Varianta produktu Počet Skladem Cena/ks
CIF-124*A

CIF BÍLÝ cream 500ml

> 100 kusů 70,79 Kč
CIF-124*B

CIF Lemon crem 500ml

97 kusy 70,79 Kč
CIF-124*D

CIF creme Pink Flower 500ml

51 kusy 70,79 Kč

Celkový počet vybraných produktů: kus(ů)

Celková cena vybraného zboží:

CIF krémový abrazivní čisticí přípravek se 100 % přírodními čisticími částicemi odstraňuje nejodolnější nečistoty, jako je připálený tuk, připálení zbytky jídla, nebo skvrny od vodního kamene.

 

Návod k použití:

Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na čištěný povrch, poté lehce setřete a opláchněte vodou. Nepoužívejte na textilie. Před použitím na choulostivé povrchy a materiály, na jakékoliv atypické a lakované povrchy a hliník vyzkoušejte nejprve na malé a nenápadné ploše. Po použití ihned důkladně opláchněte vodou. Vyvarujte se hrubého drhnutí. Na čištění pevmých povrchů. Nepolykejte.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Složení:

Méně než 5% aniontové povrchové aktivní látky, neiontové povrchové aktivní látky, Phenoxyethanol, mýdlo, parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal.