OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CIF Power & Shine Koupelna - vodní kámen 500 ml

67,76 Kč

56,00 Kč bez DPH

Kód CIF-160
Počet kusů
Skladem: 68 kusy

Právě jste domyli koupelnu, ale skvrny od kapek vody a vodního kamene jsou rázem zpět? Právě proto jsme vyvinuli specialistu, který nejenže odstraní vodní kámen bez šmouh, ale také zabezpečí, že čištěný povrch bude odpuzovat vodu a nečistoty. Omezuje vytváření mýdlových skvrn a skvrn od vody na obkladačkách a čištěných površích v koupelně. Díky jeho unikátní technologii si můžete užívat lesknoucí povrchy bez šmouh déle.

 

Návod k použití:

Abyste dosáhli 100 % odstranění mýdlových skvrn a vodního kamene a lesk bez šmouh, nastříkejte na čištěný povrch, nechte působit několik sekund, vyčistěte a opláchněte. Pro zajištění vyššího lesku, setřete suchým hadříkem. Při velmi znečištěných površích nechte působit několik minut a poté setřete.

 

Nepoužívejte na mramor, přírodní kámen a lakované dřevo. Před použitím na nové a atypické povrchy, vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. Důkladně opláchněte po použití na plastových a hliníkových površích.

 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování aerosolu. Zamezte styku o očima. Při zasažení oči oči důkladně vypláchněte vodou.