OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CIF Professional 2 v 1 na čištění a dezinfekci 5 l

548,13 Kč

453,00 Kč bez DPH

Kód CIF-302
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Cif Professional 2 v 1 na čištění a dezinfekci, 5 l

Cif Professional 2 v 1 na čištění a dezinfekci je vysoce koncentrovaný kapalný prostředek na jednokrokové čištění a dezinfekci všech povrchů v potravinářských provozech. Je velmi účinný proti širokému spektru mikroorganismů, působí nezávisle na tvrdosti vody a efektivně odstraňuje mastnotu i zaschlé zbytky potravin. Čisticí a dezinfekční prostředek 2 v 1 je vhodný na všechny povrchy, s nimiž se běžně setkáváme.


Použití:

1. Nalijte 10 ml prostředku do 750 ml láhve a doplňte vodou 2. Odstraňte z povrchu hrubší nečistoty. 3. Nastříkejte na povrch. 4. Nechte působit 5 minut. 5. Důkladně opláchněte čistou vodou. Povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami (např. prkénka), nechte oschnout na vzduchu. Neředěný roztok v rozprašovací láhvi lze používat maximálně 7 dní. Před opakovaným naplněním láhev vypláchněte a nechte vyschnout.
Běžné čištění a dezinfekce: 1. Nalijte 60 ml prostředku do 6 l vlažné vody. 2. Odstaňte z povrchu hrubší nečistoty. 3. Naneste roztok tkaninou nebo kartáčkem. 4. Nechte působit 5 minut a vyčistěte povrch. 5. Důkladně opláchněte čistou vodou povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami (např. prkénka) a potom nechte oschnout na vzduchu. Zbytky prostředku a použité obaly předejte k profesionálnímu odstranění např. spalovací firmě, která se zabývá zneškodněním odpadů.


Účinná látka:

Kvartenní a vonné sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy 70 g / kg.


Nebezpečí:

Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte nespotřebovaný obsah jako nebezpečný odpad.