OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CIF tablety do myčky Complete Clean 26 tbs Lemon

117,49 Kč

97,10 Kč bez DPH

Kód CIF-027
Počet kusů
Skladem: 91 kusy

S účinky soli a leštila vhodný pro eko / krátké cykly. Není potřeba oplachovat před mytím

 

Cif All in 1 tablety do myčky poskytují vynikající čisticí účinek a jsou vyrobeny ze 70 % přírodně odvozených složek.

 

Kompletní řešení v 1 tabletě. Nové tablety Cif odstraňují odolné skvrny a zajišťují zářivě čisté nádobí při každém umytí. Zároveň splňují všechny požadavky pro Ecolabel.

 

Cif, příběh značky šetrné k přírodě:

Již více než 50 let pravidelně inovujeme a vylepšujeme naše produkty, abychom Vám poskytli ty nejlepší výsledky. Cílem není pouze zajistit zářivě čisté nádobí, ale také přijít s lepším řešením pro naše životní prostředí a planetu.

 

Cif tablety se vyrábějí ve Francii v továrně s nulovou produkcí emisí CO2. Továrna recykluje všechen svůj odpad.

Tablety obsahují 70 % přírodně odvozených složek.

Obal je plně recyklovatelný za podmínky existence lokálního recyklačního zařízení k tomu určeného.

Tablety jsou vhodné i pro umytí v ekologických a krátkých cyklech: Není potřeba předplachování, snížení spotřeby vody a energie.

 

Doporučené dávkování:

1 tablety na 1 mycí cyklus.

Vložte tabletu do dávkovače, vyhněte se dotyku s mokrýma rukama. Zvolte program s nízkou teplotou (45 až 50 °C), pro minimalizování spotřeby vody, energie a snížení znečištění vody. Není potřeba přidávat sůl nebo leštilo: tyhle funkce jsou obsaženy v tabletě. Pro velmi tvrdou vodu (35 °FH a více) se doporučuje přidat sůl do myčky. Stříkací ramena pravidelně čistěte a ujistěte se, že se mohu volně otáčet. Do myčky vkládejte pouze materiál vhodný do myčky na nádobí – bez dřeva, stříbra, hliníku, cínu, mědi, starožitností, ručně malované keramiky a určitých druhů plastů. Vždy uzavřete balení tablet po každém použití a uchovávejte tablety mimo teplo a vlhko.

 

Naplňte myčku nádobí na maximální kapacitu. Vyzkoušejte program na 50 °C nebo s nižší teplotou. Namísto oplachování odstraňte zaschlé zbytky ručně seškrábáním.

 

Cif All in 1 Lemon tablety do myčky nádobí. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Složení:

5 – 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, méně než 5 % polykarboxyláty, neiontové povrchové aktivní látky, fosfonáty, enzymy, parfum.