OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

CILLIT BANG univerzální odmašťovač spray 750 ml

78,53 Kč

64,90 Kč bez DPH

Kód CIL-008
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

Cilit Bang a špína je pryč!

Funguje na příbory, talíře, trouby a varné desky, nádobí, hrnce a pánve, pracovní plochy, chladničky, nerezovou ocel, dlaždice a obkladačky, grily, příborníky, spotřebiče, dveře, digestoře, kovové žaluzie, odpadkové koše, zahradní nábytek, jízdní kola, ráfky aut, mramor, žula a povrchy z přírodního kamene, sklo (po použití opláchněte).

 

Cilit Bang Power Cleaner odmašťovač

Naše mimořádně účinná pěna rychle odstraňuje skvrny od jídla, připálené jídlo, nečistoty a dokonce i nejdolnější mastnotu z většiny povrchů u Vás doma i venku,

 

Pozor: Cilit Bang Power Cleaner odmašťovač nepoužívejte na povrchy: Halogenové plotny, dřevěné povrchy, horké nebo poškozené povrchy, Vinylové povrchy, satinované příslušenství, linoleum, textilie a koberce, guma, leptané / matové sklo. V zájmu zajištění kompatibility s povrchem před použitím vždy vyzkoušejte na nenápadné ploše.

 

Návod k použití:

  1. Otočte trysku do polohy ON a nastříkejte na povrch. 2. Nechte několik sekund působit. 3. Vyčistěte, otřete a opláchněte. Na odolné skvrny nechejte působit maximálně 5 minut.

 

Varování:

Cillit Bang Power Cleaner odmašťovač. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uchovávejte na místech nepřístupných pro malé děti. Uchovávejte bezpečně uzavřené.

 

Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby na obale.