OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ČISTIČ bio jezírek 50 g

88,33 Kč

73,00 Kč bez DPH

Kód CIS-200
Počet kusů
Skladem: 2 kusy

Čistič bio jezírek 50 g

Čistič bio jezírek je biologický přípravek pro úpravu vody v bio jezírkách.

Neškodný vůči rybám a vodním živočichům.

 

Čistič bio jezírek je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, projasňuje se voda a nastavuje se biologická rovnováha. Čistič bio jezírek je unikátní přípravek, jehož každá složka přispívá k biodegradačnímu procesu. Je neškodný vůči rybám a jiným vodním živočichům, je šetrný k životnímu prostředí.

 

Použití:

Obsah balení je určen pro ošetření 10 m3 vody v průběhu jednoho měsíce. Doporučujeme měsíční dávku rozdělit na více dílů a zpočátku dávkovat jedenkrát týdně, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikacích) jednou měsíčně. Potřebné množství přípravku vsypte do plastové nádoby. Na 50 g přípravku přidejte 25 g cukru a zalijte litrem vlažné vody. Po 30 minutách je přípravek aktivován a můžete jej vlít do jezírka.

 

Upozornění:

Biologická rovnováha je pří správné aplikaci nastavena cca po 3 – 4 týdnech. Řiďte se pokyny pro dávkování a vyvarujte se překročení doporučené dávky.

 

Bezpečnostní opatření a likvidace odpadů:

Při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Po aplikaci si pečlivě umyjte ruce mýdlem a vodou. Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Nepotřebné zbytky přípravku a prázdné nevyčištěné sáčky odevzdejte do sběru nebezpečného odpadu. Prázdné dobře vyčištěné sáčky lze likvidovat ve sběru komunálního odpadu.

 

Doba trvanlivosti:

2 měsíců od data výroby (vyraženo na sváru)