OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

COREGA Original extra krém extra silny 40 g

111,44 Kč

92,10 Kč bez DPH

Kód COR-015
Počet kusů
Skladem: 24 kusy

Corega Original extra silný fixační krém, 40 g

Corega Original extra silný fixační krém upevňuje zubní náhradu ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní po dobu až na 12 hodin. Drží ve 3 směrech. Brání pronikání jídla pod náhradu.

Použití:

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému: 1. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu jednou denně v krátkých proužcích jako na obrázku. 2. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.

Postup při vyjmutí náhrady: 1. Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. 2. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

 

Návod k použití najdete v přiloženém letáku. Nejprve si přečtěte návod k použití.

 

Varování a upozornění:

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. V případě alergické reakce přestaňte používat.Složení:

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, Petrolatum, Cellulose gum, Paraffinum liquidum, Propylparaben, Aroma, CI 45430.