OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

Historie firmy

 

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetou tradicí. Firma byla založena v roce 1990 s cílem poskytovat úklidové služby. V následujícím roce jsme rozšířili činnost o prodej zboží pro úklid a hygienu. V roce 1995 jsme se stali plnosortimentním velkoobchodem drogerie. Společnost také provozuje velkoprodejnu drogerie a kosmetiky DSU, která se nachází v areálu společnosti. Jsme dovozcem zboží ze Španělska, Německa, Rakouska, Turecka, Polska  a dalších. Produkujeme i vlastní řadu chráněnou značkou SUPER. Jsme rodinná firma. Kromě zakladatele firmy zde pracují na vedoucích funkcích i jeho syn a dcera.
Struktura společnosti:
struktura_spolecnosti_SU servis

Certifikace:

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby ve všech oblastech naší činnosti. Za tím účelem jsme získali příslušné certifikáty, které průběžně obhajujeme.

V roce 2000 jsme získali certifikaci jakosti podle ČSN EN ISO 9001, přijali zásady strategie firmy a zavedli kontrolní systém, který dává zákazníkům záruku vysoké kvality nabízených výrobků a služeb.

V roce 2011 byla společnost certifikována v systému environmentálního managementu podle ISO 14001 a v souvislosti s tím zavedla v činnosti firmy environmentální dopady do všech oblastí podnikáníCo nabízíme

 - Progresivní spolupráci s naší firmou, která svým zaměřením na čistotu a hygienu patří mezi největší v České republice.

 - Seriózní a dlouhodobý obchodní vztah, který nám umožní uspokojit individuální požadavky každého zákazníka.

 - SU-servis dává čistotě a hygieně nový rozměr.

 Zboží mohou objednávat podniky nebo osoby z pohodlí svého pracoviště nebo domova. Zboží Vám rychle dovezeme nebo nás přijďte navštívit do Českých Budějovic. Potřebujete poradit? Volejte prodejní oddělení (viz kontakty).

 

Na zboží zbytečně nečekáte

Zboží expedujeme přímo z našeho skladu. Většinu objednávek expedujeme následující den, kdy byla objednávka přijata a následně potvrzena. O předání přepravci PPL nebo vlastní dopravě budete informováni pomocí SMS.

U nás vždy pohodlně zaparkujete

Pokud se přijedete podívat osobně, rádi Vás přivítáme. Ceny na prodejně drogerie a kosmetiky DSU jsou stejně nízké jako na internetu. Zboží si můžete ihned odvést. Platba je za hotové.
SU – servis s.r.o. podporuje

http://www.babybox.cz/