OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

Historie firmy

 

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetou tradicí. Firma byla založena v roce 1990 s cílem poskytovat úklidové služby. V následujícím roce jsme rozšířili činnost o prodej zboží pro úklid a hygienu. V roce 1995 jsme se stali plnosortimentním velkoobchodem drogerie. Společnost také provozuje velkoprodejnu drogerie a kosmetiky DSU, která se nachází v areálu společnosti. Dovážíme zboží ze Španělska, Německa, Rakouska, Turecka, Polska  a dalších. Produkujeme i vlastní řadu chráněnou značkou SUPER. Jsme rodinná firma. Kromě zakladatele firmy zde pracují na vedoucích funkcích i jeho syn a dcera.
Struktura společnosti:
struktura_spolecnosti_SU servis

Certifikace:

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby ve všech oblastech naší činnosti. Za tím účelem jsme získali příslušné certifikáty, které průběžně obhajujeme.V roce 2000 jsme získali certifikaci jakosti podle ČSN EN ISO 9001, přijali zásady strategie firmy a zavedli kontrolní systém, který dává zákazníkům záruku vysoké kvality nabízených výrobků a služeb.
V roce 2011 byla společnost certifikována v systému environmentálního managementu podle ISO 14001 a v souvislosti s tím zavedla v činnosti firmy environmentální dopady do všech oblastí podnikání


Co nabízíme

 - Progresivní spolupráci s naší firmou, která svým zaměřením na čistotu a hygienu patří mezi největší v České republice.

 - Seriózní a dlouhodobý obchodní vztah, který nám umožní uspokojit individuální požadavky každého zákazníka.

 - SU-servis dává čistotě a hygieně nový rozměr.

 Zboží mohou objednávat podniky nebo osoby z pohodlí svého pracoviště nebo domova. Zboží Vám rychle dovezeme nebo nás přijďte navštívit do Českých Budějovic. Potřebujete poradit? Volejte prodejní oddělení (viz kontakty).

 

Na zboží zbytečně nečekáte

Zboží expedujeme přímo z našeho skladu. Většinu objednávek expedujeme následující den, kdy byla objednávka přijata a následně potvrzena. O předání přepravci PPL nebo vlastní dopravě budete informováni pomocí SMS.

U nás vždy pohodlně zaparkujete

Pokud se přijedete podívat osobně, rádi Vás přivítáme. Ceny na prodejně drogerie a kosmetiky DSU jsou stejně nízké jako na internetu. Zboží si můžete ihned odvést. Platba je za hotové.
SU – servis s.r.o. podporuje

http://www.babybox.cz/