OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

Rádi Vás přivítáme v naší prodejně drogerie a kosmetiky DSU, která se nachází v areálu společnosti. Naleznete zde široký sortiment přehledně uspořádaného zboží a ochotný personál. Budete mít možnost si veškeré zboží v klidu vybrat, v případě potřeby se poradit s personálem. 
 

Prodejna je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou (linka č. 6, zastávka Hraniční). Pokud přijedete autem, bude Vám k dispozici velké parkoviště přímo před prodejnou. Maminky s dětmi uvítají malé dětské hřiště, kde se mohou děti po dobu nakupování zabavit. Pokud dáte přednost nakupování prostřednictvím našeho e-shopu, můžete si zboží v prodejně drogerie a kosmetiky DSU (po obdržení výzvy k vyzvednutí) osobně převzít. 

Registrace nových zákazníků

Zákazníci bez IČO se automaticky registrují pro nákupy v prodejně drogerie a kosmetiky DSU. V případě elektronické registrace se použije formulář pro registraci.

Zaměstnanci našich zákazníků s IČO registrovaných v objednávkovém systému zboží pro úklid a hygienu, kteří mají zájem o nákupy v prodejně DSU se registrují v prodejně DSU jako další dodací místo zákazníka s IČO prostřednictvím pracovníků nákupního oddělení.

Platba

Zákazníci obdrží zboží po ověření úhrady převodem na účet.
Další možností je platba v hotovosti při odběru zboží na prodejně, nebo platba v hotovosti řidiči SU-servisu při dodání zboží do dalšího dodacího místa zákazníku s IČO.

Doprava

Doprava je zajišťována vnitro dopravou SU-servis nebo přepravcem. Při objednávce v nižší hodnotě než 2.000,- Kč (vč. DPH) je dopravné a balné 200,- Kč (vč. DPH).
Dopravné a balné za zboží objednané zaměstnanci odběratelů s IČO v prodejně DSU společně se zbožím objednaným v objednávkovém systému zboží pro úklid a hygienu je zdarma.