OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

Prodejna drogerie a kosmetiky DSU s plochou 200 m² se nachází v areálu společnosti. Nabízí široký sortiment více než 5 000 položek zboží. Zákazníci zde mohou nakupovat osobně nebo se registrují jako fyzické osoby. Pak v e-shopu nakupují v klidu z domova nebo kanceláře. Platba je možná pouze hotově nebo platební kartou.

Pokud dáte přednost nakupování prostřednictvím našeho e-shopu, můžete si zboží v prodejně drogerie a kosmetiky DSU (po obdržení výzvy k vyzvednutí) osobně převzít. 

Registrace nových zákazníků

Zákazníci bez IČO se automaticky registrují pro nákupy v prodejně drogerie a kosmetiky DSU. V případě elektronické registrace se použije formulář pro registraci.

Zaměstnanci našich zákazníků s IČO registrovaných v objednávkovém systému zboží pro úklid a hygienu, kteří mají zájem o nákupy v prodejně DSU se registrují v prodejně DSU jako další dodací místo zákazníka s IČO prostřednictvím pracovníků nákupního oddělení.

Platba

Zákazníci obdrží zboží po ověření úhrady převodem na účet.
Další možností je platba v hotovosti při odběru zboží na prodejně, nebo platba v hotovosti řidiči SU-servisu při dodání zboží do dalšího dodacího místa zákazníku s IČO.

Doprava

Doprava je zajišťována vnitro dopravou SU-servis nebo přepravcem. Při objednávce v nižší hodnotě než 2.000,- Kč (vč. DPH) je dopravné a balné 200,- Kč (vč. DPH).
Dopravné a balné za zboží objednané zaměstnanci odběratelů s IČO v prodejně DSU společně se zbožím objednaným v objednávkovém systému zboží pro úklid a hygienu je zdarma.