OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU


EKOLOGIE - EFEKTIVITA - EDUKACE - EKONOMIKA


Představuje široký sortiment kvalitních výrobků určených k mechanickému čištění i ekologický a efektivní systém úklidu založený na znalostech a mnohaletých zkušenostech. V rámci tohoto programu vám nabízíme nejenom školení – jak dosáhnout těch nejlepších výsledků čištění při co nejnižších nákladech, ale i vypracování toho nejlepšího řešení, uzpůsobeného Vašim specifickým potřebám a požadavkům.


Čištění povrchů

Potřebujete výrobky s vysokou absorpční schopností na mokré povrchy nebo výrobky nezanechávající šmouhy a nečistoty na lesklých površích? Uvítáte možnost odstranit jedním pohybem mastnotu a špatně odstranitelné otisky prstů bez použití chemikálií?

Ve všestranné nabídce Viledy Professional naleznete utěrky pro jakékoliv použití a pro každý systém – od levných prachovek až po nejvyspělejší utěrky z mikrovláken.

Naše nabídka:

 

Úklidové pomůcky a nářadí

Součástí naší nabídky jsou také veškeré pomůcky pro úklid. Máte možnost vybírat z širokého sortimentu, který nabízí univerzální využití i speciální doplňky. Splní vaše požadavky na jejich dlouhou životnost i snadnost používání.

Naše nabídka:

  

Úklidové soupravy

Máte také rádi vše při ruce a přehledně uspořádané? Naše úklidové soupravy Vám práci usnadní – zvládnete vše bez zbytečné námahy.

Naše nabídka:

 

Ochranné rukavice

Nezbytná pomůcka při udržování hygieny, která ochrání vaše ruce před kožními problémy a sníží riziko infekce. Ochranné rukavice Vileda mají tu nejvyšší kvalitu. Byly navrženy tak, aby plnily všechny profesionální potřeby – od jednoduchého čištění a mytí, až po používání chemikálií a rozpouštědel.

Naše nabídka: