OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

DATO prací prostředek na záclony 365 g

66,07 Kč

54,60 Kč bez DPH

Kód DAT-001
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Dato specialista na praní záclon. Dokonalá bělost již při praní od 30 °C.

Dokonalá bělost a čistota!

Díky receptuře Oxi Energy speciální prací prostředek Dato vybělí záclony tak dokonale, že i ty zažloutlé budou opět vypadat sněhobíle jako nové.

Dato odstraňuje i silné znečištění jako je nikotin, prach a mastnota. Zanechává ve Vašem domově příjemnou a svěží vůni na dlouhou dobu. Dato zabraňuje opětovnému usazování nečistot na textiliích. Díky tomu záclony zůstávají bílé po dlouhou dobu. Dato dává Vaším záclonám dokonalý a atraktivní vzhled. Během praní vzniká pěna, která chrání jemná vlákna před poškozením při praní. Dato nabízí péči a ochranu také pro ostatní syntetické a smíšené tkaniny, a to již do 30 °C.

 

Postup při praní:

Dodržujte symboly výrobců textilií. Odstraňte ze záclon pokud možno veškeré předměty jako např. háčky. Záclony perte samostatně. Naplňte pračku pouze z 1 běžně praného množství, aby se záclony nemačkaly. Vyhněte se dlouhému ždímání, jakož i praní záclon při teplotách nad 40 °C. Po krátkém ždímání pověste vlhké záclony a jemně je upravte zpět do původního tvaru. Pravidelné praní zabraňuje usazování nečistot na záclonách. Po styku rukou s pracím roztokem doporučujeme ošetřit pokožku kosmetickým krémem.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Složení:

5 – 15 % aniontové povrchové aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, optické zjasňovače, parfémy (Hexyl, Cinnamal).