OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

DESAM Extra dezinfekce ploch 5 kg

1 588,73 Kč

1 313,00 Kč bez DPH

Kód DES-128
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Desam® extra

Všestranný, účinný a ekonomický

Výborná materiálová snášenlivost

Použití i v přítomnosti pacientů

Vhodný také do potravinářství a nemocničních kuchyní

 

Oblast použití:

Desam® extra je určený k dezinfekci a mytí ploch, povrchů a prostor se zvýšeným rizikem růstu bakterií, mikroskopických vláknitých hub a plísní. Je vhodný pro použití ve všech oblastech zdravotnictví a sociální péče, v komunální hygieně, obecné hygieně, v institucích a také v potravinářství. Díky kombinovanému účinku kvarterních amoniových sloučenin a aminů je bez zápachu, a proto je vhodný pro použití i v přítomnosti personálu a pacientů (např. na porodnická a novorozenecká oddělení, ARO, JIP, rehabilitace a léčebny, atp.). Přípravek je kompatibilní s mnoha druhy materiálů, jako je nerezová ocel, barevné kovy a jejich slitiny, pochromované a smaltované povrchy, sklo, povrchy potažené plastem, plexisklo, pryž a akryláty. Nepoužívejte na mechanicky poškozené povrchy.

 

Účinnost:

Baktericidní, virucidní (BVDV / Vaccinia / Noro / Rota), mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní

 

Návod k použití:

Desam® extra se používá na povrchy předem zbavené viditelného znečištění. K získání požadované koncentrace pracovního roztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku ve vlažné vodě (20 - 25 °C). K získání správné koncentrace použijte aplikační pomůcky (odměrky, pumpy, směšovač). Plochy a povrchy předmětů otřete pomocí textilie (mop, utěrka apod.) smočené v pracovním roztoku. Malé voděodolné předměty lze ponořit do pracovního roztoku a po uplynutí doby expozice opláchnout vodou a osušit. Pracovní roztok lze aplikovat také postřikem. Nemíchejte s žádnými jinými čistícími či dezinfekčními přípravky, zvláště na bázi aldehydů či peroxidů. Povrchy, které po dezinfekci přichází do styku s potravinami, opláchněte řádně vodou.

 

 

Složení:

100 g přípravku desam® extra obsahuje následující aktivní látky:

5 g didecyldimetylamonium chlorid, 3,5 g alkyl (C12-16) dimethylbenzyl-amonium chlorid, 6,6 g N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropan-1,3-diamin

 

Zvláštní upozornění:

Pouze pro profesionální trh. Nemíchejte s žádnými jinými čistícími či dezinfekčními přípravky, zvláště na bázi aldehydů či peroxidů. Povrchy, které po dezinfekci přichází do styku s potravinami, opláchněte řádně vodou. Nepoužívejte na mechanicky poškozené povrchy.

 

Doba exspirace: 24 měsíců.