OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

DESAM GK dezinfekce ploch 1 l

296,45 Kč

245,00 Kč bez DPH

Kód DES-112
Počet kusů
Skladem: na dotaz

desam® GK

Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi aldehydů a KAS, určený pro jednofázovou dezinfekci a mytí všech omyvatelných povrchů

Všestranný, účinný a ekonomický

Výborná materiálová snášenlivost

Vhodný pro ruční i strojovou dezinfekci

 

Oblast použití:

Desam® GK je určený k manuální dezinfekci i strojovému čištění všech vodovzdorných a omyvatelných ploch a předmětů v oblastech zdravotnictví a sociální péče, v komunální hygieně, obecné hygieně, v institucích a také v potravinářství, stravovacích provozech
a ve veterinární praxi. Přípravek je kompatibilní s mnoha druhy materiálů, jako je nerezová ocel, barevné kovy a jejich slitiny, pochromované a smaltované povrchy, sklo, povrchy potažené plastem, plexisklo, plasty, pryž a akryláty.

 

Návod k použití:

Desam® GK se používá na povrchy předem zbavené viditelného znečištění. K získání požadované koncentrace pracovního roztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku ve vlažné vodě (20 - 25 °C). K získání správné koncentrace použijte aplikační pomůcky (odměrky, pumpy, směšovač). Plochy a povrchy předmětů otřete pomocí textilie (mop, utěrka apod.) smočené v pracovním roztoku. Malé voděodolné předměty lze ponořit do pracovního roztoku a po uplynutí doby expozice opláchnout vodou a osušit. Nemíchejte s žádnými jinými čistícími či dezinfekčními přípravky, zvláště na bázi aminů či peroxidů. Povrchy, které po dezinfekci přichází do styku s potravinami, opláchněte řádně vodou.

 

Složení:

100 g přípravku desam® GK obsahuje následující aktivní látky:
6 g Glyoxal, 3,5 g Glutaraldehyd, 2,3 g kvarterní amonné sloučeniny,
Benzyl C-12-16-alkyldimethyl, chloridy

 

Zvláštní upozornění:

Určeno pro profesionální trh. Nemíchejte s jinými přípravky. Roztok uchovávejte v uzavřených nádobách. Při práci používejte ochranné pracovní pomůcky. Neskladujte na přímém slunečním světle a společně s hořlavými materiály.

 

Doba exspirace: 24 měsíců