OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

DOVE deo Invisible Dry for men 150 ml

104,91 Kč

86,70 Kč bez DPH

Kód DOV-209
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Dove deo Invisible Dry for men, 150 ml

Dove deo Invisible Dry for men je antiperspirant ve spreji. Zajistí až 48hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu a zároveň pomáhá redukovat bílé skvrny na oblečení.


Použití:

Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.


Upozornění:

Používejte pouze do podpaží. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat.


Nebezpečí:

Extrémně hořlavý aerosol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.


Složení:

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, PPG-14 butyl ether, Aluminum chlorohydrate, Parfum, Disteardimonium hectorite, Octyldodecanol, BHT, Propylene carbonate, Helianthus annuus seed oil, Dimethiconol, Tocopheryl acetate, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool.