OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

DUCK Fresh Discs čistič WC Floral Moon 36 ml

71,27 Kč

58,90 Kč bez DPH

Kód DUC-014
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Duck Fresh Discs čistič WC Floral Moon 36 ml

Duck Fresh Discs čistič WC Floral Moon vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ochrání WC proti vodnímu kameni při každém spláchnutí. 

Příjemná vůně lotosového květu, máty a cedrového dřeva 

Náplň vydrží cca 6 týdnů nebo 600 spláchnutí.

V balení naleznete gelovou náplň s 6 gelovými disky a praktický hygienický aplikátor.

Jednoduchá aplikace

 

Použití:

Ujistěte se, že WC mísa je čistá. 1. Zasuňte tlačítko zásobníku do prvního otvoru držáku. Sundejte víčko. 2. Přiložte konec zásobníku k WC míse, kde bude tekoucí voda aktivovat gelový disk. 3. Stlačte tlačítko a posuňte ho, až zaskočí do dalšího otvoru držáku. Neotáčejte. Odtáhněte zásobník od WC mísy, kde zůstane gelový disk. Uzavřete víčko a spláchněte.

Po použití může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti.

Vhodné pro septiky.

 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Obsahuje cineole, linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Dávejte pozor na malé děti, když jsou blízko toalety. Používejte pouze na WC mísy. Uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Odstraňte obsah/obal/zásobník/držák v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

 

Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, 15 – 30 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, Linalool, Benzyl salicylate, Amyl cinnamal, Hexyl cinnamal.