OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

FROSCH prací gel Aloe Vera jemné dětské prádlo 1,5 l

262,33 Kč

216,80 Kč bez DPH

Kód FRO-025
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Frosch prací gel Aloe Vera jemné dětské prádlo 1,5 l

Frosch prací gel Aloe Vera na jemné dětské prádlo má jemné složení, díky němuž poskytuje silnou, avšak k pokožce ohleduplnou, čisticí sílu. Zanechává měkké, čisté a příjemně vonící prádlo.

Neobsahuje fosfáty, ftaláty, barviva, bělící činidla ani konzervační látky.

Díky velmi malému množství a pečlivému výběru parfémů je riziko alergie u tohoto přípravku minimální.

Vhodný pro citlivou pokožku

 

Použití:

Prádlo předem roztřiďte (např. podle barvy, stupně znečištění, druhu materiálu) a respektujte při tom pokyny uvedené na jeho etiketách. Na vytrvalé skvrny aplikujte prací prostředek přímo ještě před praním.
Dávkujte podle zašpinění a tvrdosti vody, řiďte se pokyny k dávkování. Vždy plně využívejte kapacitu pračky. Informujte se o stupni tvrdosti vody u svého dodavatele.
Tip: Perte při nejnižší možné teplotě (20 °C). Při dodržování pokynů k dávkování klesá spotřeba energie a vody na možné minimum a snižuje se znečištění vody.

Dávkování viz obal.

 

Upozornění:

Lidé s citlivou nebo poškozenou kůži by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Složení:

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy, Aloe vera barbadensis

 

Spotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obale.