OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

FROSCH prací gel Color Pomegranate 1,5 l

249,02 Kč

205,80 Kč bez DPH

Kód FRO-020
Počet kusů
Skladem: 4 kusy

Frosch prací prostředek Color Granátové jablko.

 

Použití:

Prádlo předem roztřiďte (např. podle barvy, stupně znečištění, druhu materiálu) a respektujte přitom pokyny uvedené na jeho etiketách. Na vytrvalé skvrny aplikujte prací prostředek přímo ještě před praním.

 

Dávkování:

Dávkovat podle zašpinění a tvrdosti vody, řídit se pokyny k dávkování. Vždy plně využívat kapacitu pračky. Informujte se o stupni tvrdosti vody u svého dodavatele.

Tip: Prát při nejnižší možné teplotě (20 °C). Při dodržování pokynů k dávkování klesá spotřeba energie a vody na možné minimum a snižuje se znečištění vody.

 

Upozornění:

Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah / obal v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

 

Složení:

5 – 15 % neiontové povrchové aktivní látky, mýdlo, méně než 5 % aniontové povrchové aktivní látky, enzymy, parfémy. Další složení: výtažek z granátového jablka, kosmetické barvivo, inhibitor přenosu barvy.

 

Datum Výroby. Spotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obale.