OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

FROSCH prací gel Color Pomegranate 1,5 l

249,02 Kč

205,80 Kč bez DPH

Kód FRO-020
Počet kusů
Skladem: 3 kusy

Frosch prací gel Color Pomegranate 1,5 l

Frosch prací gel Color Pomegranate s výtažky z granátového jablka má vysokou prací sílu, zabraňuje blednutí i přenosu barev a zajišťuje zářivě čisté a jemné prádlo pro pohodlné nošení. Složení s extrakty z granátového jablka chrání barvy, ošetřuje textilní vlákna a dodává prádlu příjemnou vůni.

Receptura na bázi přírodních látek neobsahuje fosfáty, ftaláty, barviva, bělící činidla ani konzervační látky.

Pro barevné prádlo

Pečuje o textilní vlákna.

 

Použití:

Prádlo předem roztřiďte (např. podle barvy, stupně znečištění, druhu materiálu). Respektujte přitom pokyny uvedené na jeho etiketách. Na vytrvalé skvrny aplikujte prací prostředek přímo ještě před praním.

Dávkujte podle zašpinění a tvrdosti vody, řiďte se pokyny k dávkování. Vždy plně využívejte kapacitu pračky. Informujte se o stupni tvrdosti vody u svého dodavatele.

Tip: Perte při nejnižší možné teplotě (20 °C). Při dodržování pokynů k dávkování klesá spotřeba energie a vody na možné minimum a snižuje se znečištění vody.

Upozornění:

Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Složení:

5-15 % neiontové povrchové aktivní látky, mýdlo, méně než 5 % aniontové povrchové aktivní látky, enzymy, parfémy, výtažek z granátového jablka, kosmetické barvivo, inhibitor přenosu barvy.

Spotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obale.