OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

FROSCH univerzální čistič Pomeranč 750 ml

73,81 Kč

61,00 Kč bez DPH

Kód FRO-014
Počet kusů
Skladem: 20 kusy

Frosch Universal Orange účinně čistí podlahy a všechny omyvatelné povrchy v domácnosti. Důkladně odstraňuje mastnotu a nečistoty. Působí díky přírodním rozpouštědlům z pomerančové kůry. Zanechává příjemnou a svěží pomerančovou vůni. Lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu. Neobsahuje škodlivé chemikálie. Použité aktivní látky jsou rostlinného původu a biologicky snadno odbouratelné. Vhodné pro vegany.

 

Jak používat:

Při normálním znečištění aplikujte 2 polévkové lžíce na 5 litrů teplé vody. Při silnějším znečištění doporučujeme dávkovat nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte.

 

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevhodné pro voskované nebo olejované dřevěné povrchy. Zamezte styku s očima, při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Po požití si opláchněte a osušte ruce. Lidé s citlivou poškozenou kůži by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem. Nekonzumujte, při použití vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte odděleně od potravin. Je-li nutné lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Spotřebujte do 4 let od data výroby.


Životní prostředí:
Značka Frosch je šetrná k životnímu prostředí a to složením, použitými postupy a obaly. Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal lze recyklovat.

 

Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, konzervační látky (fenoxyethanol) a parfémy, Limonene, Linalool, další parfémy.