OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

GOLD Drop Ecoline univerzální sapon 1 l

52,03 Kč

43,00 Kč bez DPH

Kód GOL-153
Počet kusů
Skladem: 1 kus

Gold Drop Ecoline univerzální sapon, 1 l

Gold Drop Ecoline univerzální sapon je tekutý čisticí prostředek určený na dřevěné, lakované, keramické a plastové povrchy, včetně PVC, plovoucí podlahy a nástěnné panely.
Nepoužívejte na dřevěné povrchy bez povrchově úpravy. Nemíchejte s jinými čisticími prostředky.


Použití:

Na lehké znečištění aplikujte 20 ml (2/3 polévkové lžíce) přípravku do 5 l vody, na běžné znečištění 30 ml (1 polévkovou lžíci) přípravku do 5 l vody. Získaným roztokem umyjte povrch, přičemž se vyhýbejte nadměrnému namáčení. Není potřeba oplachovat. Správné dávkování snižuje náklady a dopad na životní prostředí.
Přípravek vykazuje uspokojivou účinnost čištění při nízkých teplotách, což podporuje nižší spotřebu energie a vody. Všechny prvky obalu jsou recyklovatelné. Prázdný obal vhoďte do kontejneru na tříděný odpad.


Pokyny pro bezpečné zacházení: P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P103: Před použitím si přečtěte údaje na štítku.


Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % amfoterní povrchově aktivní látky, parfém, konzervační látky (Potassium sorbate).


Spotřebujte do 3 let od data výroby.