OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

GREEN Shield vlhčené ubrousky Leather na čištění kůže

49,85 Kč

41,20 Kč bez DPH

Kód GRE-122
Počet kusů
Skladem: 8 kusy

Vlhčené čistící ubrousky na kůži, které šetrně odstraňují nečistoty a mastnotu z koženého materiálu. Obnovují původní strukturu kůže a zároveň chrání povrch a jemně ho zvlhčují. Víceúčelové použití. Vhodné pro kožený materiál. Nezanechávají šmouhy ani skvrny. Pro dokonalou čistotu a bezpečné použití. Obsah: 50 ks ubrousků.


Použití:
Opatrně odlepte průsvitnou přelepku a vyjměte jeden či více ubrousků a otřete povrch. Nakonec použijte jemný hadřík, povrch bude opět hladký a lesklý. Po použití přelepku opět zalepte, abyste zabránili vyschnutí ubrousků uvnitř sáčku. Použitý ubrousek vhoďte do odpadkového koše a umyjte si ruce.

Upozornění:
Uchovávejte z dosahu dětí a domácích mazlíčků. Nepoužívejte na koberce a jiné tkaniny. Nevhodné na barvené, leštěné či neošetřené dřevo. Není určeno k osobní potřebě. Zabraňte kontaktu s očima a poraněnou pokožkou. Při zasažení okamžitě opláchněte tekoucí vodou a vyhledejte lékaře. Nesplachujte. Předem vždy otestujte na malé části povrchu. Při citlivosti pokožky použijte gumové rukavice.

Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfém, linalool, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone. Skladování: uchovávejte na suchém místě v původním obalu.


Životní prostředí:
Zcela prázdný a čistý plastový obal je možné recyklovat. Chraňte životní prostředí tříděním odpadu. Má to smysl.