OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

HERBAVERA konopné psí sádlo 200 ml

81,92 Kč

67,70 Kč bez DPH

Kód HER-147
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Konopné psí sádlo vychází z tradičních českých lidových receptů, kde se každý poznatek předával po staletí z generace na generaci. Jedná se o masážní krém na pokožku s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech spolu s aromaterapeutickým účinkem zpříjemňuje dýchání. Přírodní síla konopí, bylinek a kafru dokáže masáží uvolnit dlouhodobé problémy. Kafru, máta, mentol a eukalyptus se odpradávna používají k aromaterapii a uvolnění.

 

Návod k použití.

3 - 4 x denně naneste a důkladně vmasírujte na hrudník, ramena či záda a nechejte působit. Přípravek používejte pravidelně a výsledky se brzy dostaví.

 

Upozornění:

Přípravek nejprve vyzkoušejte na malé ploše pokožky a teprve po 24 hodinách působení bez nadměrné reakce aplikujte na výše uvedená místa. Nepoužívejte vnitřně, zabraňte styku se sliznicí a citlivými místy! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou z uvedených látek!

 

Složení:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Oil, Tocopherol, Cera Alba, Polysorbate 60, Cetylalcohol, Dimethicone, Propylen, Glycol, Calendula Offcinalis Flower ex, Euphrasia Rostkoviana Fruit ex, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Serpylum Leaf ex, Plantago, Lanceolate Leaf ex, Sambucus Nigra Flower ex, Achillea Milefolium Leaf ex, Mentha Piperita Leaf Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Matricaria Recutita Flower ex, Camphor, Carbomer, Triethanolamin, Retinyl Acetate, Tocopheryl Acetate, D-panthenol, BHT, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citranellal, Citral, Linalool, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Phenoxyethanol.