OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

IBERIA Protect Color ubrousků 15 ks

105,88 Kč

87,50 Kč bez DPH

Kód IBE-112
Počet kusů
Skladem: 5 kusy

Pro praní bez nehod! Zabraňuje nechtěnému přenosu barev. Vaše oděvy budou mít i po několika praních působení barvu. Můžete míchat barvy různých intenzit. Snížíte počet polovičních dávek pračky a uspoříte čas i peníze.

 

Jak fungují?

Při praní prádla se z barevných oděvů vypírá barva, která se může usadit na jiných oděvech a zabarvit je. Utěrka IBERIA PROTECT zachytí vyprané barvivo, a tím zabrání obarvení jiných oděvů. Barvy zůstanou zachycené v utěrce a neobarví oděvy.

 

Návod na použití:

Realizuje prací cyklus tak, jak jste zvyklá, pouze do bubnu pračky spolu s oděvy umístěte POUZE 1 utěrku. Funguje se všemi druhy textilií a při jakékoliv teplotě (řiďte se pokyny na etiketě oděvu). Utěrka je na jedno použití. UPOZORNĚNÍ: Barvy u některých barevných oděvů nejsou dobře ustáleny a jsou málo stálobarevné. Při praní vypouští velké množství barviva, které by mohlo oděvy zbarvit ještě než utěrka Iberia Protect začne působit. Proto doporučujeme při prvních praních prát odděleně nové tmavě barevné oděvy nebo oděvy s intenzivními barvami.

 

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P301+P312 PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Nepožívat.

 

Spotřebujte do 5 let od data výroby.