OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

INCIDIN Rapid koncentrovaný dezinfekční prostředek 2 l

1 053,91 Kč

871,00 Kč bez DPH

Kód INC-155
Počet kusů
Skladem: 9 kusy

Incidin rapid je tekutý koncentrát pro čištění a dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů zejména v oblasti zdravotnictví, včetně operačních sálů, oddělení JIP a dialyzačních center a dalších rizikových prostor s vysokou mikrobiologickou zátěží.

Optimální kombinace uživatelských vlastností = vysoká účinnost + hygienická bezpečnost + rychlost působení, to vše již při minimálním aplikovaném množství.

Obsahuje KAS a aldehydy.

Neobsahuje formaldehyd.

Spolehlivě chrání před infekcí.

 

Široké spektrum účinků proti bakteriím, kvasinkám a virům. Virucidní již při nízkých aplikovaných koncentracích, účinný proti multirezistentním stafylokokům (MRSA)

Dobrý čisticí účinek

 

Kompatibilita s materiály

Rychlé a spolehlivé působení

Hospodárnost

Vysoká bezpečnost pacientů i personálu v kontaktu s omyvatelnými plochami a povrchy, zejména v prostorách s vysokou mikrobiologickou zátěží

Vyšší stupeň bezpečnosti v případě rizika virových infekcí, odpadá následné dočištění, na plochách a površích nezůstávají zbytky, které by způsobily lepkavost ošetřeného povrchu

 

Návod k použití:

Pracovní roztok požadované koncentrace připravte naředěním vodou o maximální teplotě 30 °C. Ošetřovaný povrch vytřete na vlhko a přitom dbejte na jeho rovnoměrné smáčení.

 

Obsah účinných látek ve 100 g koncentrátu:

9,8 g glutaraldehyd, 5 g benzalkoniumchlorid, 5 g didecyldimetylamoniumchlorid

 

Složení:

Antimikrobiální látky, neionogenní tenzidy, komplexní pojivo, rozpouštědlo, inhibitory koroze, barviva a aromatické látky.