OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

KONOPNÝ balzám s Aloe Vera 500 ml

95,59 Kč

79,00 Kč bez DPH

Kód HER-228
Počet kusů
Skladem: 12 kusy

Konopný balzám Herbavera a aloe vera s heřmánkem má výborný účinek na pokožku. V přípravcích Herbavera je používán konopný olej lisovaný za studena, který si zanechává maximum biologicky účinných látek a má více příznivé účinky na pokožku a její regeneraci. Aloe vera rozšiřuje spektrum účinnosti balzámu a pomáhá urychlit regeneraci pokožky. Balzám je vynikající i při ošetření suché a popraskané pokožky a při drobných kožních problémech. Balzám je možno díky dobrým kluzným vlastnostem používat i na masáže.

 

Návod k použití:

Denně naneste a důkladně rozetřete na postižené místo a ponechte působit. Přípravek používejte pravidelně a výsledky se brzy dostaví. Přípravek je vyroben z Cannabis Sativa a neobsahuje psychotropní kanabinoid THC. Zákal balzámu je dán vysokým obsahem konopného oleje.

 

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.

 

Složení:

Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Cannabis Sativa Leaf / Stem Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Methylparaben, Butylparaben, Aloe Ferox Leaf Extact, BHT, Ethylparaben, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tocopherol, Propylparaben.