OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

KOŇSKÝ balzám hřejivý se skořicí a konopím 500 ml

128,26 Kč

106,00 Kč bez DPH

Kód HER-223
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Koňský balzám hřejivý se skořicí a konopím 500 ml

Koňský balzám hřejivý se skořicí a konopím má výborné účinky na pokožku, uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku, čímž dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí. Účinky kaštanu koňského, kostivalu, tajných bylin a konopí se synergicky násobí a jsou pravým potěšením pro unavené tělo. Mají uklidňující a relaxační účinky, uvolňují napětí po fyzické zátěži. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem s ošetřením namožených zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Balzám rychle vyvolává intenzivní prohřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují účinek celého přípravku.

Použití:

3 - 4 x denně naneste a důkladně rozetřete na postižené místo. Nenechávejte silnou vrstvu. Účinek se silně zvyšuje po koupeli či sprše v teplé vodě. Pozor, silné zarudnutí pokožky je obvyklé a je příznakem prohřátí. Vzácně se může objevit alergická reakce na Capsicum Oleoresin (složka pálivých papriček) anebo skořicovou silici.

Upozornění:

Přípravek nejprve vyzkoušejte na malé ploše pokožky. Nepoužívejte vnitřně, zabraňte styku na sliznici a s citlivými místy. Nevhodné pro děti do 12 let. Po aplikaci si omyjte ruce. Po zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékaře.

 

Složení:

Aqua, Propylene glycol, Alcohol denat, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Aesculus Hippocastanum seed extract, Camphor, Symphytum officinale root extract, Cannabis sativa seed oil, Phenoxyethanol, Glyceryl oleate, Helianthus annuus seed oil, Mentha piperita oil, Cinnamonium cassia oil, Eucaplytus globulus leaf oil, Cinnamal, Methylparaben, Cannabis sativa leaf / stem extract, Herpagophytum procumbens root extract, Butylparaben, Capsicum frutescens resin, BHT, Calendula officinalis flower extract, Glucose, Hedera helix leaf extract, Urtica dioica leaf extract, Ethylparaben, Limonene, Propylparaben, Cymbopogon winterianus herb oil, Lactose, Chamomilla recutita flower extract, Salvia officinalis leaf extract, Geraniol, Silica, Citronellol, Coumarin, Tocoherol.

 

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.