OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

KOŇSKÝ balzám s konopím 500 ml

102,00 Kč

84,30 Kč bez DPH

Kód HER-229
Počet kusů
Skladem: 4 kusy

Koňský balzám s konopím 500 ml

Koňský balzám s konopím má výborné účinky na pokožku a uvolnění pohybového ústrojí. Účinek kaštanu koňského, kostivalu, tajných bylin a konopí se synergicky násobí a je pravým potěšením pro unavené tělo. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem při ošetření namožených zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Balzám rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Máta, mentol a kafr mají mírně chladivý účinek. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují účinek celého přípravku.

Použití:

3 - 4 x denně naneste a důkladně rozetřete na postižené místo.

Upozornění:

Nepoužívejte vnitřně. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou z uvedených látek. Nevhodné pro děti do 3 let. Po zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékaře. Chraňte před dětmi. Skladujte při pokojové teplotě.

 

Složení:

Aqua, Propylene glycol, Alcohol denat, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Aesculus hippocastanum seed extract, Camphor, Symphytum officinalis root extract, Cannabis sativa seed oil, Phenoxyethanol, Mentha piperita oil, Menthol, Eucalyptus globulus leaf oil, Methylparaben, Cannabis sativa leaf / stem extract, Harpagophytum procumbens root extract, Butylparaben, Calendula officinalis flower extract, Hedera helix leaf extract, Urtica dioica leaf extract, BHT, Glucose, Ethylparaben, Limonene, Propylparaben, Cymbopogon winterianus herb oil, Lactose, Chamonilla recutita flower extract, Salvia officinalis leaf extract, Geraniol, Silica, Citronellol, Sodium chloride, Sodium sulfate, Tocopherol, CI 15985, CI 14720, CI 42090.

 

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby.