OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

KRYSTAL na okna rozprašovač 750 ml

KRYSTAL na okna rozprašovač 750 ml
Akce
- 25%

36,66 Kč

30,30 Kč bez DPH

původně 48,88 Kč

Kód KRY-056
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

Krystal na okna, 750 ml

Krystal na okna se vyznačuje vysokou účinností. Může se použít přímo na znečištěné skleněné plochy bez předchozího ošetření saponátovým roztokem.

Přípravek aplikovaný rozprašovačem umožňuje přesné dávkování pouze na plochy, kde se má docílit požadovaného účinku. Díky svému složení zajišťuje vysoké mycí účinky. Skleněné plochy, ošetřené tímto výrobkem, odpuzují vodu, a tím pádem jsou lépe průhledné, nerosí se a odolávají snáze běžným nečistotám.

Mycí síla odstraní i mušky z autoskel.

Jedinečnou vlastností je jednoduché leštění beze šmouh.

Jednoduchá aplikace

Modrý odstín vyhovuje barevnému kódování při profesionálním úklidu dle směrnice EU.

Složení předurčuje k použití na všechny druhy materiálů.

18 ks / kar., 576 ks / pal. 


Použití:

Aplikujte přímo na znečištěné či leštěné plochy pomocí rozprašovače, nechte chvíli působit, vyčistěte a vyleštěte utěrkou z mikrovlákna.

 

Nebezpečí:

Hořlavá kapalina a páry. Bezpečnostní pokyny: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Obsah / nádobu likvidujte v souladu s národními předpisy.

 

Složení:

Více než 30 % voda, 5 - 15 % isopropylalkohol, méně než 5 % ethoxylovaný sorbitanmonolaurát, glykol ether, parfém, barvivo.