LENOR vonné perličky 195 g Fresh Breeze

qr_code LEN-002*A
Akce
Lenor vonné perličky Fresh Breeze s vůní jasmínu a mořské soliPoužití:Nesypte perličky do dávkovacího zásobníku na aviváž nebo do sušičky.Perličky… Celý popis

82,04 Kč s DPH

(420,72 Kč/kg)

102,49 Kč

skladem 

Snažíte se přidat do košíku více kusů než máme skladem.

Lenor vonné perličky Fresh Breeze s vůní jasmínu a mořské soli


Použití:

Nesypte perličky do dávkovacího zásobníku na aviváž nebo do sušičky.


Perličky pro intenzivní vůni prádla. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře. Obsahuje 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, 4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Hexyl Cinnamal, Limonene. Může vyvolat alergickou reakci.


Složení:

Parfémy, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl salicylate, Citronellol, Citrus aurantium peel oil, Eucalyptus globulus oil, Eugenia caryphyllus oil, Eugenol, Hexyl cinnamal, Limonene, Terpineol, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes.


Skladování:

Uchovávejte mimo slunečního záření a teploty přesahující 30 °C.

Naposledy prohlížené produkty
LENOR vonné perličky Ariel 195 g

102,49 Kč s DPH

(525,59 Kč/kg)

skladem 

LENOR aviváž Cherry Blossom 32 PD 675 ml

81,92 Kč s DPH

(121,36 Kč/l)

skladem 

LENOR aviváž Summer Breeze 4 l 200 PD
Akce

300,32 Kč s DPH

(75,08 Kč/l)

375,46 Kč

skladem 

chevron_left
chevron_right