OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

MAXX Forte2 5 l

1 207,58 Kč

998,00 Kč bez DPH

Kód BEN-108
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Univerzální prostředek pro čištění podlah:

Vysoce koncentrovaný přípravek neklasifikovaný jako nebezpečný* s nižšími nároky na bezpečnostní školení, dokumentaci, skladování a související náklady.

Vhodný pro základní čištění linoleových i přírodních kaučukových podlah, stejně jako pro čištění podlah z přírodního i umělého kamene Má mírně zásadité pH typické pro univerzální čističe Mimořádná materiálová kompatibilita zabraňuje poškození povrchů.

Díky speciální kombinaci složek a dobré smáčivosti je MAXX Forte2 ideální volbou pro náročné čisticí práce. Univerzální víceúčelové použití. Nízká pěnivost pro ruční i strojové čištění.

 

Použití:

Všechny podlahy odolné vůči vodě a alkalickým přípravkům. Nevhodné pro dřevěné, laminátové a textilní podlahy.

 

Návod k použití:

 

Základní čištění - odstranění všech vrstev disperzí:

  1. Vyhledejte podrobné pokyny k použití v hygienickém plánu. 2. Pro základní čištění si do kbelíku nebo nádrže jednokotoučového stroje připravte roztok přípravku MAXX Forte2 s vodou v poměru 1:10 až 1:1, obvykle 1:3. Pro čištění běžného znečištění a pro podlahové mycí stroje používejte 2–5% roztok přípravku MAXX Forte2. 3. Naneste roztok na podlahu a nechte asi 10 minut působit. 4. Důkladně podlahu vydrhněte. Nenechte čisticí roztok zaschnout. 5. Odsajte směs vysavačem pro mokré čištění. 6. Důkladně opláchněte čistou vodou a odsajte roztok vysavačem pro mokré čištění. 7. Zbývající vodu vytřete pomocí systému mikrovláknových mopů Ecolab.

 

Běžný úklid:

  1. Vyhledejte podrobné pokyny k použití v hygienickém plánu. 2. Pro čištění běžného znečištění a pro podlahové mycí stroje použijte 2–5% roztok přípravku MAXX Forte2. 3. Naneste roztok na podlahu a nechte asi 10 minut působit. 4. Důkladně podlahu vydrhněte. 5. Důkladně opláchněte čistou vodou.

 

Před použitím ověřte materiálovou kompatibilitu na malé, nenápadně umístěné ploše. Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Pouze pro profesionální použití!

 

Skladování:

Doporučené rozmezí skladovacích teplot je od 0 do 40 °C.