OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

NAMO 600 g

26,14 Kč

21,60 Kč bez DPH

Kód NAM-113
Počet kusů
Skladem: > 100 kusů

Namo namáčí prádlo. Zvyšuje účinnost praní. Chrání pračku před vodním kamenem.

V Namu je funkční soda. Ta rozrušuje špínu a změkčuje vodu. Když prádlo namočíte do roztoku vody s Namem, nebo ho přidáte přímo do praní, prádlo se lépe vypere. Změkčením vody soda zabraňuje tvorbě vodního kamene a chrání tak Vaši pračku.

 

Návod k použití:

Obsah balíčku postačí k přípravě max. 370 l roztoku pro namáčení. Vyšší dávka není na škodu, neboť špína se rychleji rozpouští. Potřebné množství NAMA vysypte zvolna za stálého míchání do vlažné vody. Utvoří-li se hrudky, pečlivě je rozmačkejte, aby se snáze rozpustily. Do takto upravené lázně namáčejte bílé a stálobarevné prádlo nejlépe přes noc. Po namáčení prádlo vymáchejte, vyždímejte a perte obvyklým způsobem.

 

Doporučení:

Přidávejte ke každému praní 1 polévkovou lžíci NAMA, změkčíte vodu a zabráníte tak usazování vodního kamen.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

 

Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, mýdlo.