OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

NUBIAN olej na opalování OF 6 60 ml

58,32 Kč

48,20 Kč bez DPH

Kód NUB-012
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Nubian olej na opalování SPF 6, 60 ml

Kombinace UVA / UVB filtrů - ochrana pokožky před slunečním zářením

Olej z ořechu královského - výživa pokožky

Vitamín E - antioxidant, ochrana buněk a regenerace pokožky

Voděodolný olej na opalování SPF 6

Použití:

Klasický olej na opalování Nubian SPF 6 s olejem z ořešáku královského poskytuje ochranu před slunečními paprsky. Při pravidelném používání bude pokožka zdravě opálená, ale dostane i potřebnou výživu. Vitamin E buňky navíc ochrání a zregeneruje. Opalovací olej se rychle a jednoduše aplikuje.

Olej naneste v množství 6 čajových lžiček rovnoměrně na suchou pokožku těla i obličeje 15 minut před sluněním. Vyhýbejte se oblasti kolem očí. Nanášení během dne pravidelně opakujte, zejména při nadměrném pocení či po plavání. Vyvarujte se nadměrného slunečního záření kolem poledne (11 – 15 h). Chraňte se oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Děti do tří let nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nadměrné slunění vážně ohrožuje zdraví. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100 % ochranu před slunečním zářením. Opalovací prostředek může zanechat kontaktní skvrny na textiliích a jiných materiálech. Aplikace menšího množství oleje, než je doporučeno, snižuje stupeň ochrany.

 

Složení:

Parafinum liquidum, C12-15 Alkyl benzoate, Octyl methoxycinnamate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Helianthus annuus seed oil, Tocopheryl acetate, Parfum, Juglans regia oil, Amyl cinnamal, Benzyl benzoate, Citronellol, Geraniol, Linalool, Butylphenyl methylpropional, Limonene, CI 12010.