OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

ODOL zubní pasta Classic 75 ml

33,28 Kč

27,50 Kč bez DPH

Kód ODO-113
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Odol zubní pasta Classic 75 ml

Odol zubní pasta Clasic při pravidelném čištění pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, je šetrný k zubní sklovině a díky obsahu fluoru pomáhá chránit před zubním kazem.

 

Použití:

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně. Zubní pasta by neměla být aplikována více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy vyplivněte. Doporučený postup čištění zdravého chrupu Přiložte kartáček v úhlu 45 stupňů k dásním tak, aby se štětiny dotýkaly zubů i dásní. Jemně kartáčkem vibrujte, aby štětiny stimulovaly dáseň a stáhněte plak směrem od dásně k zubu. Čistěte maximálně 2 - 3 zuby najednou a postup zopakujte 1 – 2 x. Stejně postupujte i na vnitřní straně horních i dolních zubů. Při čištění vnitřních plošek předních zubů přiložte kartáček tak, aby jeho rukojeť byla rovnoběžná s podélnou osou zubu a poté kartáčkem lehce pohybujte nahoru a dolů. Kousací plochy stoliček se čistí nejsnadněji pohybem vpřed a vzad. Celý postup je trochu složitější, ale před zrcadlem to zvládnete. Pokud máte jakékoliv problémy, zeptejte se na správnou techniku zubního lékaře. Kartáček vyměňujte obvykle jednou za 2-3 měsíce, je-li roztřepený i dříve. Děti do 6 let včetně Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého praktického lékaře nebo zubního lékaře.

 

Složení:

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, PEG-6, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Carrageenan, Limonene, Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F)

 

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění přestaňte zubní pastu používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené.