OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PALETTE Color 301 Bordó

106,72 Kč

88,20 Kč bez DPH

Kód PAL-141
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Palette Color 301 Bordó

Palette Color 301 Bordó je semi-permanentní barva, která zajistí přirozený vzhled a vlasy plné lesku. Šetrná receptura bez amoniaku zlepšuje strukturu vlasů a pečuje o ně od kořínků až po konečky. Kryje první šediny.
Vydrží až 24 umytí.
Jednoduchá aplikace (jako běžný šampon)
S arganovým olejem


Obsah balení:

1 tuba barvicího krému 50 ml,
2 sáčky s vyvíjecí emulzí 2 x 10 ml (5:2),
1 pár rukavic,
1 návod k použití


Modelka na přední straně ukazuje barevný výsledek na nejsvětlejší původní barvě vlasů.
Výsledná barva viz obal.


Použití:

Přípravek vmasírujte do vlasů, dokud nezískáte bohatou pěnu a nechte jej působit asi 20-25 minut v závislosti na požadované barvě a intenzitě odstínu.


Může způsobit alergickou reakci - dodržujte bezpečnostní pokyny.


Bezpečností pokyny:

Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce.
Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie.
Nebarvěte si vlasy, pokud:
- máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy,
- jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů,
- jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou.
Obsahuje peroxid vodíku, resorcinol a fenylendiaminy (toluendiaminy). Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Po použití vlasy důkladně opláchněte. Proveďte varovný test na alergii 48 hodin před každým použitím barvy na vlasy, a to i v případě, že jste barvy na vlasy používali již dříve. Proto nezapomeňte zakoupit výrobek 48 hodin před samotným použitím. V případě jakýchkoliv reakcí či pochybností se, prosím, ještě před použitím jakékoliv barvy na vlasy poraďte s lékařem. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Používejte vhodné rukavice.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Složení:

Barvicí krém: Aqua (water, EAU), Octyldodecanol, Ethanolamine, Sodium laureth sulfate, Toluene-2,5-diamine sulfate, Sodium polyacrylate, Coconut alcohol, Paraffinum liquidum (mineral oil, huile minérale), 4-amino-2-hydroxytoluene, Polyquaternium-22, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, 4-hydroxypropylamino-3-nitrophenol, Potassium hydroxide, Sodium sulfite, Argania spinosa kernel oil, Etidronic acid, Trideceth-6, Parfum (fragrance), C11-13 isoparaffin, 1,3-bis-(2,4-diaminophenoxy) propane HCl.

Vyvíjecí emulze: Aqua (water, EAU), Hydrogen peroxide, Cetearyl alcohol, PEG-40 castor oil, Disodium pyrophosphate, Sodium cetearyl sulfate, Disodium EDTA, Sodium benzoate, Phosphoric acid.