OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PERSIL Eco Power Bars práškové tablety Color 30 ks

361,19 Kč

298,50 Kč bez DPH

Kód PER-200
Počet kusů
Skladem: 11 kusy

Persil Eco Power Bars práškové tablety Color, 30 ks

Persil Eco Power Bars práškové tablety Color jsou účinný a do hloubky čisticí prací prostředek.
Persil Power Bars je prášek slisovaný do formy tablet ve 100 % biologicky odbouratelném obalu. Balení je z recyklovaného papíru a obsahuje až o 97 % méně plastu* a zároveň dodává oblečení hloubkovou čistotu a dlouhotrvající svěžest.
Každé balení obsahuje 30 pracích tablet, které jsou jednotlivě zabaleny ve vodě rozpustné fólii, proto se snadno používají, dávkují, jsou praktické a přenosné. Ochranný obal kolem tablet je rozpustný ve vodě a je plně biologicky rozložitelný, takže jej před praním není nutné odstraňovat.
Pere při teplotách 20-60 °C
*Na prací dávku ve srovnání s balením od tekutého pracího prostředku.


Návod k použití:

Položte Persil Eco Power Bar do zadní části bubnu pračky a vložte prádlo. Prací prostředek na oblečení Persil Eco Power Bar lze použít při všech teplotách vody, včetně studené vody.
Nepoužívejte pro hedvábné, vlněné a jemné textilie.


Dávkování:

Umístěte jednu tabletu při normálním plnění praní (pro měkkou nebo středně tvrdou vodu) a dvě tablety pro velké objemy prádla nebo silně znečištěné oblečení (pro tvrdou vodu).


Tuhý prací prostředek na barevné prádlo.

Varování:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.


Složení:

15-30 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-15 % zeolity, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, fosfonáty, mýdlo, enzymy, parfémy (Benzyl salicylate, Linalool, Hexyl cinnamal)


Skladování:

Uchovávejte v suchu, při teplotě +5 až +40 °C.


Spotřebujte nejlépe do 18 měsíců od data výroby.