OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PERWOLL prací gel Color 36 PD

192,39 Kč

159,00 Kč bez DPH

Kód PER-255
Počet kusů
Skladem: 15 kusy

Perwoll Color gel, 36 PD

Perwoll Color gel pečuje ö barevné oblečení. Tento prací prostředek poskytuje nejen šetrné praní, ale také zářivé barvy. Jemný prací gel je účinný jak ve studené, tak teplé vodě a je vhodný i pro ruční praní. Perwoll Renew je vhodný pro praní mnoho typů látek, a to i jemných tkanin.
Oživuje barvy.
Obnovuje vlákna.
Šetrně pere
Složení obsahuje více než 90 % přírodně získaných ingrediencí. Lahev pracího prostředku je 100 % recyklovatelná a vyrobena ze 75 % z recyklovaného plastu.


Použití:

Při výběru pracího programu dbejte doporučení uvedeného na visačce oblečení. Pokud perete jemné prádlo v automatické pračce, neplňte ji nikdy více než z jedné poloviny. Před použitím protřepejte.
Dávkování viz obal.


Varování:

Způsobuje silné podráždění očí. Může způsobit alergickou reakci. 
Prací prostředek. Varování. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Složení:

5-15 % aniontové povrchové aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, enzymy, parfémy (Citronellol, Hexyl cinnamal), konzervační činidla: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.


Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.