OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PROSAVON tekuté mýdlo 5 l

741,73 Kč

613,00 Kč bez DPH

Kód PRO-216
Počet kusů
Skladem: na dotaz

Jemné krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem (Olea europaea) a ošetřujícími přísadami proti nadměrnému vysušování pokožky. Určeno pro velmi časté a zároveň šetrné mytí rukou i pro pravidelnou hygienu celého těla. Neobsahuje umělá barviva ani silikonové přísady – vhodné pro mytí před hygienickou a chirurgickou dezinfekcí ve zdravotnických zařízeních, v zařízeních sociální péče, v oblasti komunální hygieny a především v oblastech se zvýšenými nároky na hygienu. Kosmetický přípravek. Dermatologicky testováno.

 

Návod na použití:

Přípravek se používá neředěný. Naneste dostatečné množství přípravku na navlhčenou pokožku, rozetřete a přidáním vody vytvořte pěnu. Po 30 vteřinách mytí opláchněte teplou vodou. Při vniknutí do očí je vypláchněte proudem čisté vody

Složení:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Glycerin, Styrene / Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

 

Skladování:

Neskladovat na přímém slunečním světle a v blízkosti tepelných zdrojů. Teplota skladování: + 5 až +25 °C.