OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PULIRAPID Casa čisticí prostředek Citrus 1,5 l

68,85 Kč

56,90 Kč bez DPH

Kód PUL-004*A
Počet kusů
Skladem: 82 kusy

Pulirapid Casa čisticí prostředek Citrus, 1,5 l

Pulirapid Casa čisticí prostředek Citrus je tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem. Je vhodný pro všechny domácí omyvatelné povrchy (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla, pracovní kuchyňské plochy, sporáky, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách, koberce a potahové látky).

Čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstávají bez šmouh.

 

Použití:

Zředěný přípravek: 2-3 uzávěry na 5 l vody.

Podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby linolea: Vytřete vlhkým hadrem a neoplachujte.

Obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla: Třete navlhčenou houbou či hadříkem a neoplachujte.

Neředěný přípravek: Nalijte přípravek na houbu a čistěte přímo požadované plochy (pracovní kuchyňské plochy, sporáky, nerez, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách).

Koberce a potahové látky: Nařeďte přípravek vodou v poměru 1 : 1. Tímto roztokem třete skvrnu a poté opláchněte. V případě velmi odolných skvrn postup opakujte.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy (Limonene, Linalool).