OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PULIRAPID Sgrasso Tutto odmaštovač 500 ml

57,96 Kč

47,90 Kč bez DPH

Kód PUL-002
Počet kusů
Skladem: 2 kusy

Pulirapid Sgrasso Tutto odmaštovač 500 ml

Pulirapid Sgrasso Tutto odmaštovač odmašťuje, čistí do hloubky a leští povrchy v kuchyni, koupelně i dílnách a skladech. Můžete s ním odstranit i mastnotu na látkách, které poté vyperete běžným způsobem.

Použití:

Otočte uzávěr do polohy ON. Našplíchejte produkt na žádaný povrch k čištění, nechejte působit jednu minutu. Opláchněte důkladně pomocí houby. Otočte uzávěr do pozice OFF.

Čištění trouby: Vyhřejte troubu na 50 - 60 °C, našplíchejte produkt na povrch určený k odmaštění, nechte působit 5 - 10 minut, opláchněte dostatečně vodou.

Filtry: 100 ml produktu na 1 litr teplé vody.

Podlahy a velké povrchy: 50 ml na 1 litr vody, důkladně opláchněte.

Kachličky a kuchyňský nábytek: 50 - 100 ml na 5 litrů vody. Nepoužívejte na polykarbonát a plexisklo.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtete údaje na štítku. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah odevzdáním ve sběrně nebezpečného dopadu. Prázdný vyčištěný obal uložit do tříděného odpadu.

Složení:

Méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5 % fosfonáty, méně než 5 % kationtové povrchové aktivní látky, parfém (Limonene), konzervační činidla (Phenoxyethanol)

 

Spotřebujte do 5 let od data výroby uvedeného na obalu.