OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PULIRAPID Splendi čistí, leští a chrání nerez před vodním kamenem 500 ml

53,85 Kč

44,50 Kč bez DPH

Kód PUL-012
Počet kusů
Skladem: 8 kusy

Leští, rozzáří a dlouhodobě chrání nerez. Zabraňuje vytváření vápenatých usazenin. Produkt je určen na pravidelnou péči o nerezové povrchy, které při opakovaném použití zůstávaní déle čisté, a usnadňují odstraňování špíny. Je ideální na odstraňování kuchyňských pracovních ploch, nerezového nádobí, vodovodních baterií, umyvadel, stěn trub na pečení.

 

Upozornění:

Nepoužívejte na povrchy citlivé na kyseliny jako mramor, přírodní kameny, smalt, barevnou keramiku i laminát, teplé povrchy. Před samotným čištěním vyzkoušejte odolnost materiálu na malé skryté ploše. Našplíchejte produkt na čištěný povrch, třete vlhkou houbou a vyleštěte hadrem do vysokého lesku.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchové aktivní látky, neiontové povrchové aktivní látky, alkohol, parfémy,