OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZBOŽÍ PRO ÚKLID A HYGIENU

PULIRAPID Splendi čistí, leští a chrání nerez před vodním kamenem 500 ml

69,33 Kč

57,30 Kč bez DPH

Kód PUL-012
Počet kusů
Skladem: 23 kusy

Pulirapid Splendi čistí, leští a chrání nerez před vodním kamenem 500 ml

Pulirapid Splendi leští, rozzáří a dlouhodobě chrání nerez. Zabraňuje vytváření vápenatých usazenin. Je určen na pravidelnou péči o nerezové povrchy, které při opakovaném používání zůstávají déle čisté, a usnadňují odstraňování špíny. Je ideální pro kuchyňské pracovní plochy, nerezové nádobí, vodovodní baterie, umyvadla, stěny trub na pečení.

Upozornění:

Nepoužívejte na povrchy citlivé na kyseliny jako mramor, přírodní kameny, smalt, barevnou keramiku i laminát, teplé povrchy. Před samotným čištěním vyzkoušejte odolnost materiálu na malé skryté ploše. Nastříkejte produkt na čištěný povrch, setřete vlhkou houbou a vyleštěte hadrem do vysokého lesku.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení:

Méně než 5 % aniontové povrchové aktivní látky, neiontové povrchové aktivní látky, alkohol, parfémy.